Arka Gier SP11

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W piątek 6 października uczniowie z całej Polski walczyli w Sztumie o tytuł Mistrza Rummikub.
Spośród 80 uczestników najlepsza okazała się uczennica naszej szkoły - Katarzyna Mital z klasy Vc. W trakcie całego turnieju wygrała 7 z 12 rozegranych gier, i choć do półfinału weszła z 16. miejsca, to w finale nie dała szans przeciwniczkom wygrywając 2 z 3 gier.
Drugim reprezentantem był 2-krotny Mistrz SP11 – Oskar Krawczyk (kl. VIIc), który zajął 29 miejsce (2 wygrane na 6 partii) i tym samym poprawił swój zeszłoroczny wynik. W klasyfikacji szkół (która uwzględniała tylko wyniki z eliminacji) nasza szkoła zajęła 7 miejsce – na 40 szkół (od podstawowych do średnich).

Równolegle rozgrywany był turniej dla nauczycieli i tu też triumfowała „Jedenastka” – p. Piotr Zbierzchowski zajął I miejsce.

Na podium obok Kasi Mital znalazły się również: Julia Siatkowska (drugie miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Cedrach Małych. Trzecia była Maria Paczkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 21 w Elblągu. Czwarte miejsce zajęła Natalia Meiners z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie.

Ogromne gratulacje.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.