Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniach 4-6 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. W tych dniach codziennie gimnazjaliści naszej szkoły czytali głośno swoim młodszym kolegom z klas I, II i III szkoły podstawowej. Nauczyciele bibliotekarze do tej akcji wybrali nowości zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzieci uważnie słuchały swoich starszych kolegów i koleżanek, wszystkie literackie historie bardzo ich zainteresowały i niecierpliwie oczekiwały dalszego ciągu.

Tydzień Czytania to największe doroczne święto w ramach trwającej nieprzerwanie od 2001 roku kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. W naszej szkole stał się on już też tradycją. Serdecznie dziękujemy nauczycielkom języka polskiego uczącym w gimnazjum oraz wszystkim uczniom zaangażowanym w naszą akcję.

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.