W listopadzie biblioteka szkolna gościła dzieci z przedszkola „Akademia Krasnoludków”,   klasy „0” Szkoły Podstawowej nr 11   oraz gr. 7 i 8 z Przedszkola nr 24. Zajęcia „Między książkami – odwiedziny w bibliotece” przeprowadziła p. Paulina Zielińska-Siekierka. Dzieci  porozmawiały na temat zachowania i zasad obowiązujących w bibliotece. Potem obejrzały  kolorowe książki z półek bibliotecznych. Dzieci wysłuchały fragmentu książki „Basia i biblioteka”. Kolejnym zadaniem było ułożenie historyjki obrazkowej związanej z przeczytanym opowiadaniem. Na koniec zajęć wykonały samodzielnie zakładki do książki. Dzieci  chętnie brały udział w zajęciach, z uwagą wysłuchały fragmentów książki. Zabrały ze sobą wykonane zakładki, wiedząc, do czego służą.

Dziękujemy p. Paulinie za przeprowadzenie zajęć i zapraszamy do biblioteki!

Koordynator ds. przedszkoli Maria Klimuk

ozio_gallery_jgallery