Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

10.01.2019r. w naszej bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy powiatu i miasta Elbląga. Organizatorem tego spotkania była Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, a gospodarzem – nauczyciele bibliotekarze SP nr 11. Na początku wszyscy obecni zostali zapoznani z warsztatem i formami pracy naszej biblioteki, zwiedzili z dużym zainteresowaniem jej pomieszczenia. Szczególnie podobała się duża ilość kwiatów, kolorowe schody wiodące do biblioteki oraz pomysłowe zagospodarowanie całej przestrzeni bibliotecznej. Następnie poznaliśmy nowości z literatury dla dzieci i młodzieży oraz nauczyliśmy się grać na rurkach bum bum. Całe spotkanie zakończyły zaproszenia do uczestnictwa w spotkaniach, warsztatach organizowanych przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną. Dziękujemy wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia i zapoznania się z naszą biblioteką.

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów