Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20.02.2019r. odbyła się biblioteczna gra czytelnicza uczniów klas IV – „Akademia Pana Kleksa”. Ostatecznie do gry zgłosiły się klasy: IV b, IV c, IV d. Każdą klasę reprezentowały 5-osobowe zespoły, które musiały wykazać się znakomitą znajomością treści lektury oraz efektywną współpracą w grupie. Uczestnicy mieli do rozwiązania pięć zadań: uzupełnić krzyżówkę, ułożyć puzzle, rozwiązać test na komputerze w bibliotece, wyszukać w książce odpowiednie informacje, uzupełnić test. Sztab główny gry czytelniczej mieścił się w holu szkoły, a pracowali w nim uczniowie klasy III e gimnazjum (serdecznie dziękujemy im za pomoc). Wszystkie zadania rozmieszczone były w różnych segmentach szkoły: E, C, B i A. W ogólnym podsumowaniu punktów liczyła się poprawność i szybkość rozwiązywania zadań oraz kolejność na mecie. Wszystkie drużyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem, doskonałą znajomością treści lektury i zgodną współpracą w zespole.

Klasyfikacja gry czytelniczej:

I miejsce – kl. IV b – 37 pkt.

II miejsce – kl. IV d – 36 pkt.

III miejsce – kl. IV c – 35 pkt.

Wszystkie zespoły otrzymają w piątek – 22.02.2019r. nagrody książkowe.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.