Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20171109 080544 700x394a

5.03.2019r. rozpoczyna się w naszej szkole w klasach I – III pilotażowy program głośnego czytania „Czytająca jedenastka”. Założenia i cele programu zostały opracowane przez nauczycieli bibliotekarzy, a samą ich realizacją w poszczególnych klasach zajmą się nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

Najważniejsze cele, które wspólnie chcemy osiągnąć to: poprawa poziomu wypowiedzi ustnych i pisemnych uczniów, wzrost zrozumienia tekstów i poleceń, poprawa koncentracji, wydłużenie się przedziału uwagi, wyciszenie i większa gotowość do nauki, większa skłonność uczniów do refleksji i krytycznego myślenia, wzrost czytelnictwa – uczniowie wypożyczają więcej książek, wzrost poczucia humoru, poprawa wzajemnych relacji pomiędzy uczniami, powstawanie więzi pomiędzy nauczycielem i uczniami, spadek ilości aspołecznych i chuligańskich zachowań, wzrost zaangażowania rodziców w czytanie dzieciom w domu.

Program potrwa do 31.05.2019r. Do głośnego czytania zostaną przygotowane różnorodne, ciekawe książki. Życzymy przyjemnej lektury!

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.