Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W dniach 30.03-03.04.2019r. nauczyciele bibliotekarze SP nr 11: Maria Klimuk i Hanna Trybińska w nagrodę za zaangażowanie w upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży – I miejsce w wojewódzkim konkursie „Warto czytać” (organizowanym przez W-MODN w Elblągu) uczestniczyły w wyjeździe studyjnym. Wycieczka była zorganizowana i finansowana przez prof. Barbarę Kudrycką, posła do Parlamentu Europejskiego.

W ramach wyjazdu zwiedziłyśmy Brugię, Brukselę i Dinant. Głównym punktem wycieczki było zwiedzenie Parlamentu Europejskiego oraz spotkanie z europosłanką B. Kudrycką. Wyjazd bardzo udany, wiele zobaczyłyśmy, życzymy każdemu odbycia wizyty w centrum europejskiej demokracji.

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

 

ozio_gallery_nano