Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniach 30.03-03.04.2019r. nauczyciele bibliotekarze SP nr 11: Maria Klimuk i Hanna Trybińska w nagrodę za zaangażowanie w upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży – I miejsce w wojewódzkim konkursie „Warto czytać” (organizowanym przez W-MODN w Elblągu) uczestniczyły w wyjeździe studyjnym. Wycieczka była zorganizowana i finansowana przez prof. Barbarę Kudrycką, posła do Parlamentu Europejskiego.

W ramach wyjazdu zwiedziłyśmy Brugię, Brukselę i Dinant. Głównym punktem wycieczki było zwiedzenie Parlamentu Europejskiego oraz spotkanie z europosłanką B. Kudrycką. Wyjazd bardzo udany, wiele zobaczyłyśmy, życzymy każdemu odbycia wizyty w centrum europejskiej demokracji.

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.