Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

6 grudnia, jak od wielu już lat, w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 11 odbyło się mikołajkowe spotkanie z elbląską pisarką – Wiolettą Piasecką. |Na spotkanie zaproszeni zostali uczniowie czterech klas drugich. Przybyły licznie, ubrane w sposób niedający wątpliwości, jakie to święto. Autorka przedstawiła uczniom swoją twórczość dla dzieci, pokazała napisane przez siebie książki. Część uczestników wzięła udział w zaimprowizowanym teatrzyku, grając role zwierzątek. Kolejnym punktem spotkania były pytania skierowane do pisarki. Okazały się bardzo ciekawe. Dzieci chciały wiedzieć, kiedy zaczęło się jej pisanie, ile książek wydała autorka, jak pisze – ręcznie czy na komputerze i wiele, wiele innych.

Spotkanie zakończyło się krótką opowieścią o wydanej kolejny raz książce o H. Ch. Andersenie. Potem były podziękowania i rozdawanie autografów w książkach, które czytelnicy mogli zakupić u autorki, bądź przynieśli je z domu.

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.