Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Nauczyciele bibliotekarze zachęcają w tych trudnych czasach uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 do spotkania z książką. Kto zdążył wypożyczyć książki z biblioteki szkolnej (a zrobiło to wielu czytelników) to ma zapewnioną lekturę. Wszystkim tym, którzy przeczytali już swoje książki i tym, którzy nie mają co czytać, proponujemy poniższe portale internetowe. Tam każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

lektury.gov.pl

booklips.pl

wolnelektury.pl

www.empik.com/czas-w-domu

chmuraczytania.pl

polona.pl

polska-poezja.pl

audio-bajki.pl

wolnelektury.pl

Serdecznie polecamy!

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.