Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniach 24.04  - 27.04.2017r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 11 Tydzień Głośnego Czytania w ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Uczniowie z klas: II a, II f,  III a, III b, III c, III f Gimnazjum nr 4 czytali głośno swoim młodszym kolegom. 

Przypomnijmy niektóre zalety głośnego czytania:

  • rozbudzanie ciekawości świata,
  • dalsze budowanie bogatego języka,
  • rozwijanie wyobraźni,
  • ćwiczenie koncentracji i umiejętności słuchania,
  • uczenie myślenia i wartości moralnych,
  • wspólne przeżywanie z bohaterami książek emocjonujących przygód,
  • wyrabianie nawyku czytania i zdobywania wiedzy,
  • przygotowanie do wymagań, jakie stawia nauka w szkole.

Akcja przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze – czytający uczniowie z gimnazjum mieli ogromną satysfakcję z wykonanego zadania, słuchający ich uczniowie szkoły podstawowej – zadowolenie i relaks. Pozytywnym efektem wszystkich działań były wypożyczone książki przez uczniów klas II i III SP, którzy postanowili do końca przeczytać wybrane lektury.

Nauczyciele bibliotekarze dziękują wszystkim uczniom gimnazjum, którzy wzięli udział w akcji, nauczycielom języka polskiego z Gimnazjum nr 4 oraz nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej za pomoc  w realizacji tego zadania.

                                               Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

ozio_gallery_nano

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.