W styczniu tego roku nauczyciele bibliotekarze opracowali Biuletyn Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół  nr 1 skierowany głównie do rodziców uczniów klas 0 – III Szkoły Podstawowej nr 11. Publikacja zawiera podstawowe informacje o działalności biblioteki szkolnej, podkreśla znaczenie książki w życiu dziecka – jednocześnie odsyłając wszystkich do ciekawej strony internetowej związanej z kampanią społeczną „Cała Polska czyta dzieciom”. Rodzice mogą również poznać praktyczne rady dotyczące przybliżania dzieciom tekstów literackich oraz uzmysłowić sobie znaczenie głośnego czytania dziecku. Na koniec  - kilka cytatów wybitnych pisarzy dotyczących znaczenia czytania i książki.

Biuletyn jest krótką przejrzystą publikacją, stworzoną tak, aby nie zanudzić tylko przekazać  w sposób zrozumiały i konkretny praktyczne informacje. Zostanie on rozdany 18.01.2017r. wszystkim rodzicom uczniów klas 0 - III Szkoły Podstawowej nr 11 podczas zebrań semestralnych. Życzymy przyjemnej lektury!

Nauczyciele bibliotekarze: Maria Klimuk, Hanna Trybińska

Obejrzyj biuletyn