Biegowa Jedenastka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w koszykarskiej SP11 nie mogły mieć innego charakteru, jak tylko sportowy. Uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły stanęli wspólnie na starcie sztafet 30x200m.

Impreza oprócz wymiaru sportowego miała wymiar historyczno - patriotyczny. Pani dyrektor Katarzyna Jankowska, pełniąca również obowiązki startera, otworzyła obchody witając liczną grupę zawodników i kibiców a Pan Roman Nakonowski przedstawił zgromadzonym rys historyczny Święta 11 Listopada.

Jednak główną atrakcją wieczoru był wyścig sztafet, w którym wzięło udział ponad 70 uczestników. Przy okazji został pobity o minutę rekord trasy z 2019 roku, który od teraz wynosi 21 minut i 50 sekund.

Wychowanie, edukacja a nade wszystko wspaniała zabawa, to cele jakie przyświecały organizatorom III BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI SP11 - SZTAFETY POKOLEŃ.

Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji i realizacji święta.

Janusz Krasowski