Biegowa Jedenastka

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Sobota 22.04.2923 stała pod znakiem wyczynów biegowych naszych uczniów i rodziców.

W dniu dzisiejszym odbyły się dwie duże, elbląskie imprezy biegowe, parkrun Park Modrzewie Elbląg na 5 km oraz Ultra Wysoczyzna, do której start usytuowany był w Bażantarni. Tu było kilka dystansów a najdłuższy o nazwie Ryk Jelenia wynosił aż 80 km. Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych występów i zachęcamy pozostałych do wspólnej aktywności.

Oto kilka fotek z tych imprez.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.