Akademia Młodego Odkrywcy

Ruszyła Akademia Młodego Odkrywcy W SP11!

Nasza szkoła powitała w swoich murach młodych gości z okolicznych przedszkoli - odwiedzili nas goście z przedszkola WIKI, którzy wzięli udział w atrakcyjnych zajęciach sportowych prowadzonych przez trenerkę Magdalenę Kołacką.

Zanim jednak pojawili się na hali sportowej, udali się na zwiedzanie Naszej Szkoły w towarzystwie Pani Dyrektor Doroty Gościńskiej, która zaznajomiła gości z segmentem E, w którym uczą się najmłodsi Jedenastkowicze, ale i znalazł się czas, aby zajrzeć do królestwa nauczycieli - pokoju nauczycielskiego i zasiąść w wygodnych fotelach planując kolejne etapy ekscytującej wizyty.

Zajęcia sportowe były wspaniałą okazją do pochwalenia się swoimi umiejętnościami w sztandarowej dyscyplinie szkoły - koszykówce oraz do rozwijania koncentracji uwagi czy koordynacji wzrokowo - ruchowej. Wielu z naszych przedszkolaków okazało się być wschodzącymi gwiazdami koszykówki kozłując piłę przez całe boisko. Było bardzo dynamicznie!

Z naszymi pociechami widzimy się na kolejnych zajęciach już za tydzień -- do przedszkolaków z WIKI dołączą też najmłodsi z innych placówek. A my serdecznie do siebie zapraszamy na zajęcia w Akademii Młodego Odkrywcy w SP 11!