Akademia Młodego Odkrywcy

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Przedszkolaki z zaprzyjaźnionych placówek są już stałymi gośćmi w JEDENASTCE.

Tym razem uczestniczyli w zajęciach teatralnych, podczas których oswajali emocje i uczyli się gry aktorskiej pod okiem Pani Bożenki i jej zespołu teatralnego PODAJ DALEJ. Kolejna grupa wzięła udział w zajęciach plastycznych z Panią Asią i wykonała cudne bociany — zabawy było co niemiara! Mali miłośnicy fizyki wraz z Panią Iwonką natomiast zgłębiali tajemnice źródeł prądu i na własne oczy doświadczali tych procesów prądotwórczych.

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach w Akademii Młodego Odkrywcy 👌

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.