Kronika wydarzeń u maluchów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zdalne nauczanie przynosi wiele ciekawych materiałów. . Dzieci chętnie pracują na wideo- lekcjach. Dominującą tematyką była wiosna. Dzieci projektowały niezwykłe pojazdy, zawieszki oraz zielone osiedle, prowadziły hodowlę szczypiorku, tworzyły wiosenne drzewa, żaby i bociany. Ponadto przygotowały elementy do teatralnego przedstawienia, a także uczyły się pisemnie dodawać. Na angielskim powtarzały słownictwo związane z ubraniami i porami roku oraz sposobami na czas wolny. To był pracowity tydzień.

kronikarz- Mirosława Frączyk

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.