Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 10 stycznia 2017 roku odbył się Międzyświetlicowy Konkurs „Mam talent” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Elblagu. Celem konkursu była popularyzacja działań artystycznych, promowanie młodych talentów, rozwijanie kreatywności uczniów oraz umożliwienie prezentacji swoich pasji. Podczas konkursu wystąpili wykonawcy indywidualni oraz grupy dzieci prezentując różnorakie talenty takie jak: taniec, śpiew, gra na instrumentach, gimnastyka artystyczna, pokaz sprawności fizycznej.

Nasza szkołę reprezentował Zespół Mażoretek w składzie: Julia Czarnota, Amelia Górecka, Laura van Ieperen, Aleksandra Gocek i Pola Wyżkiewicz.

Zespół zajął I miejsce i otrzymał Złotą Gwiazdę Konkursu, a dziewczęta otrzymały medale i dyplomy.

Serdecznie gratujemy!!!!!

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.