Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W marcu w Naszej Szkole odbył się konkurs języka angielskiego GALILEO organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Przedsięwzięcie cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce i bierze w nim udział zawsze kilka tysięcy chętnych. Testu są zróżnicowane na poziomach klasy i sprawdzają nie tylko czytanie ze zrozumieniem czy znajomość gramatyki, ale i poziom wiedzy o krajach anglojęzycznych. Nasi uczniowie jak zwykle dopisali i pokazali na co ich stać. I tak, możemy pochwalić się dyplomem Laureata Konkursu, który, wraz z nagrodą książkową, otrzyma Karolina Gorczyńska z klasy VA zajmując 5 miejsce w Polsce!

Następne sukcesy:centrum edukacji szkolnej

Maksymilian Daniłów kl. IV – dyplom laureata 9 m. w Polsce

Mateusz Gniado kl. II – dyplom wyróżnienia 15 m. w Polsce

Gratulacje dla wyróżnionych oraz tych, którzy podjęli wyzwanie!

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy już wkrótce 

ozio_gallery_nano