Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W marcu w Naszej Szkole odbył się konkurs języka angielskiego GALILEO organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Przedsięwzięcie cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce i bierze w nim udział zawsze kilka tysięcy chętnych. Testu są zróżnicowane na poziomach klasy i sprawdzają nie tylko czytanie ze zrozumieniem czy znajomość gramatyki, ale i poziom wiedzy o krajach anglojęzycznych. Nasi uczniowie jak zwykle dopisali i pokazali na co ich stać. I tak, możemy pochwalić się dyplomem Laureata Konkursu, który, wraz z nagrodą książkową, otrzyma Karolina Gorczyńska z klasy VA zajmując 5 miejsce w Polsce!

Następne sukcesy:centrum edukacji szkolnej

Maksymilian Daniłów kl. IV – dyplom laureata 9 m. w Polsce

Mateusz Gniado kl. II – dyplom wyróżnienia 15 m. w Polsce

Gratulacje dla wyróżnionych oraz tych, którzy podjęli wyzwanie!

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy już wkrótce 

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.