Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zbliżający się koniec roku nie musi oznaczać wyłączenia szarych komórek. 6.06.18r. podczas Miejskiego Konkursu CORRIDA ORTOGRAFICZNA w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu nasza drużyna w składzie: Karolina Gorczyńska kl. Va, Kornelia Częścik kl. Vc oraz Agata Lasek kl. VI b walczyły dzielnie o tytuł mistrza ortografii. Rywalizacja była bardzo zacięta. Nasza reprezentantka-Karolina Gorczyńska zajęła chwalebne II miejsce i uzyskała tytuł wicemistrza ortografii.  GRATULUJEMY !

Opiekun drużyny- I.Marynowska

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.