Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Kasia Mital z 6B, Wiktor Szczech z 5D oraz Janek Karpiński z 8A uznali, że „Polska to wielka rzecz” i wygrali międzyszkolny konkurs organizowany przez SP nr 18 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Elbląga Pana Witolda Wróblewskiego.

Zadanie nie było łatwe. Musieli pokazać, że posiadają widzę z różnych przedmiotów np. języka polskiego, historii, muzyki i pokonać dobrze przygotowana konkurencję.

W osiągnięciu sukcesu pomogły im także dziewczęta: Daria Kukielska, Julia Kukielska, Magda Jarocka i Julia Karczewska z klasy 7A oraz Kamila Kusowska z klasy 8B, które wykonały piękną pracę „Życzenia dla Polski – Jubilatki”. Szkołę reprezentowała także Karolina Tyszko z 7A, która wzięła udział w konkursie plastycznym „Historia pędzlem malowana – drogi ku niepodległej Polsce”. Wykazała się talentem i wielką starannością. W konkursie pokonaliśmy Szkołę Podstawową nr 4, 6, 9, 14 i 19.

J. Bawtrel, A. Derenda

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.