Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

konkursów przedmiotowych organizowanych

przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie

 

SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 11

język polski

  • Magdalena Jarocka - opiekun: Bożena Balbuza
  • Bartosz Szynwelski - opiekun: Anna Bewicz
  • Emilia Tonga - Anna Bewicz

matematyka

  • Jan Karpiński - opiekun: Danuta Stankiewicz

język angielski

  • Bartosz Derlukiewicz - opiekun: Agnieszka Szwaracka
  • Tomasz Derlukiewicz - opiekun: Agnieszka Szwaracka
  • Jan Karpiński - opiekun: Agnieszka Szwaracka
  • Maciej Makowski - opiekun: Agnieszka Szwaracka
  • Patrycja Sar - opiekun: Magdalena Szyk-Wojtkiewicz
  • Kacper Wielesik - opiekun: Magdalena Szyk-Wojtkiewicz
  • Jakub Szczepański - opiekun: Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

historia

  • Jan Karpiński - opiekun: Joanna Bawtrel

 

GIMNAZJUM NR 4

język polski

  • Agata Antosik - opiekun: Marzena Kurach
  • Karolina Atłas - opiekun: Barbara Magoń
  • Emilia Bobrowicz - opiekun: Barbara Magoń
  • Zofia Głuchowska - opiekun: Małgorzata Kowalska
  • Cezary Komorowski - opiekun: Marzena Kurach
  • Julita Łotach - opiekun: Barbara Magoń
  • Roksana Maciejewska-Dytłow - opiekun: Małgorzata Kowalska
  • Patryk Szmit - opiekun: Marzena Kurach
  • Paulina Zalewska - opiekun: Marzena Kurach

historia

  • Agata Antosik - opiekun: Joanna Bawtrel

wos

  • Karolina Atłas - opiekun: Roman Nakonowski
  • Emilia Bobrowicz - opiekun: Roman Nakonowski
  • Julia Chomicz - opiekun: Roman Nakonowski
  • Klaudia Czirson - opiekun: Roman Nakonowski
  • Natalia Gałczyk - opiekun: Roman Nakonowski
  • Agata Maciejko - opiekun: Roman Nakonowski
  • Filip Ziemski - opiekun: Roman Nakonowski

matematyka

  • Karolina Atłas - opiekun: Marlena Kwaśniewska
  • Dominika Bielecka - opiekun: Marlena Kwaśniewska
  • Jakub Stankiewicz - opiekun: Marzena Głowacka

biologia

  • Roksana Maciejewska-Dytłow - opiekun: Halina Chodukiewicz
  • Agata Maciejko - opiekun: Halina Chodukiewicz
  • Aleksandra Ziemba - opiekun: Halina Chodukiewicz

chemia

  • Karolina Atłas - opiekun: Anna Awiżeń
  • Natalia Gałczyk - opiekun: Anna Awiżeń

fizyka

  • Agata Maciejko - opiekun: Iwona Wasilewska
  • Jakub Stankiewicz - opiekun: Iwona Wasilewska
  • Patryk Szmit - opiekun: Iwona Wasilewska

geografia

  • Julian Cieśla - opiekun: Łucja Gniady

język angielski

  • Emilia Bobrowicz - opiekun: Elżbieta Derlukiewicz
  • Martyna Filip - opiekun: Elżbieta Derlukiewicz
  • Justyna Kanownik - opiekun: Elżbieta Derlukiewicz

 

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom i trzymamy kciuki za etap wojewódzki.

Opracowała: Hanna Trybińska

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.