Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

olimpiada historyczna

W dniach 1 – 3 marca odbył się w Warszawie centralny etap III Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów. Uczestniczyła w nim Agata Antosik i uzyskała tytuł finalistki tego konkursu. Droga do końcowego sukcesu była długa. Najpierw napisała pracę „Bić się czy nie bić? Drogi Polaków do niepodległości w latach 1794–1918. Scharakteryzuj i oceń jedną z nich” i przedstawiła na etapie rejonowym w Olsztynie. Tam także napisała test sprawdzający jej wiedzę historyczną. A potem nadszedł etap centralny składający się z dwóch części: pisemnej, dotyczącej tematu przewodniego „Sprawa polska na arenie międzynarodowej w XVIII wieku” oraz ustnej.  

Jesteśmy dumni z osiągnięć Agaty! Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju zainteresowań historycznych.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.