Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W dniu 8 marca w Szkole Podstawowej nr 25 w Elblągu odbył się IV Miejski Konkurs Zawodoznawczy -,,Umiejętna komunikacja drogą do sukcesu”. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VIII c- Patryk Szczepanik, który wygrał bezapelacyjnie. Zadaniem uczestników było wcześniejsze przygotowanie CV, listu motywacyjnego i 5 minutowej prezentacji zawodu, w którym uczestnik w przyszłości chciałby pracować. W dniu konkursu w/g wylosowanych numerów uczniowie kolejno przystępowali do rozmowy kwalifikacyjnej przed komisją złożoną m.in. z pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu. Rozmowa ta (z wykorzystaniem przygotowanej prezentacji dotyczącej charakterystyki zawodu), dotyczyła stanowiska pracy wskazanego przez uczestnika. Należało udzielać odpowiedzi na pytania, których nikt nie znał, typu: Dlaczego wybrałeś ten zawód, ten zakład pracy? Jak chcesz się rozwijać w tej firmie? Jak rozwiążesz trudną sytuację w pracy? Kto jest dla ciebie wzorem do naśladowania w wybranym zawodzie? itp.) Patryk Szczepanik wspaniale zaprezentował zawód nauczyciela wychowania fizycznego. W tym miejscu jeszcze raz dziękujemy trenerowi p. Januszowi Krasowskiemu za udzielenie wywiadu, który został wykorzystany w prezentacji.

Drodzy Rodzice Patryka, praca z Takim Uczniem wynagradza nam wszystkie trudy naszego zawodu. Gratulujemy Państwu serdecznie.

Organizatorzy konkursu szkolnego

Anna Wawryszuk- doradca zawodowy

Joanna Bawtrel- nauczyciel WOS-u

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów