Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Szkoła Podstawowa nr 11

  1. Jan Karpińskilaureat konkursu z matematyki (opiekun: Danuta Stankiewicz), finalista konkursu z języka angielskiego (opiekun: Agnieszka Szwaracka), finalista konkursu z historii (opiekun: Joanna Bawtrel)
  2. Maciej Makowski laureat konkursu z języka angielskiego (opiekun: Agnieszka Szwaracka)
  3. Magda Jarocka finalistka konkursu z języka polskiego (opiekun: Bożena Balbuza)
  4. Emilia Tongafinalistka konkursu z języka polskiego (opiekun: Anna Bewicz)
  5. Bartosz Szynwelskifinalista konkursu z języka polskiego (opiekun: Anna Bewicz)
  6. Kacper Wielesikfinalista konkursu z języka angielskiego (opiekun: Magdalena Szyk-Wojtkiewicz)

 Ogółem: 2 laureatów, 6 finalistów


 Gimnazjum nr 4

  1. Karolina Atłas laureatka konkursu z języka polskiego (opiekun: Barbara Magoń), laureatka konkursu z wiedzy o społeczeństwie (opiekun: Roman Nakonowski), finalistka konkursu z chemii (opiekun: Anna Awiżeń)
  2. Emilia Bobrowiczlaureatka konkursu z języka angielskiego (opiekun: Elżbieta Derlukiewicz), finalistka konkursu z języka polskiego (opiekun: Barbara Magoń), finalistka konkursu z wiedzy o społeczeństwie (opiekun: Roman Nakonowski)
  3. Agata Antosik laureatka konkursu z języka polskiego (opiekun: Marzena Kurach), finalistka konkursu z historii (opiekun: Joanna Bawtrel)
  4. Jakub Stankiewicz laureat konkursu z fizyki (opiekun: Iwona Wasilewska), finalista konkursu z matematyki (opiekun: Marzena Głowacka)
  5. Patryk Szmit - laureat konkursu z języka polskiego (opiekun: Marzena Kurach), finalista konkursu z fizyki (opiekun: Iwona Wasilewska)
  6. Cezary Komorowski laureat konkursu z języka polskiego (opiekun: Marzena Kurach)
  7. Julita Łotachlaureatka konkursu z języka polskiego (opiekun: Barbara Magoń)
  8. Paulina Zalewska - laureatka konkursu z języka polskiego (opiekun: Marzena Kurach)
  9. Aleksandra Ziemba laureatka konkursu z biologii (opiekun: Halina Chodukiewicz)
  10. Agata Maciejko finalistka konkursu z wiedzy o społeczeństwie (opiekun: Roman Nakonowski), finalistka konkursu z biologii (opiekun: Halina Chodukiewicz), finalistka konkursu z fizyki (opiekun: Iwona Wasilewska)
  11. Roksana Maciejewska-Dytłowfinalistka konkursu z języka polskiego (opiekun: Małgorzata Kowalska), finalistka konkursu z biologii (opiekun: Halina Chodukiewicz)
  12. Natalia Gałczyk finalistka konkursu z wiedzy o społeczeństwie (opiekun: Roman Nakonowski), finalistka konkursu z chemii (opiekun: Anna Awiżeń)
  13. Zofia Głuchowska finalistka konkursu z języka polskiego (opiekun: Małgorzata Kowalska)
  14. Klaudia Czirson finalistka konkursu z wiedzy o społeczeństwie (opiekun: Roman Nakonowski)
  15. Filip Ziemskifinalista konkursu z wiedzy o społeczeństwie (opiekun: Roman Nakonowski)
  16. Justyna Kanownik finalistka konkursu z języka angielskiego (opiekun: Elżbieta Derlukiewicz)

  Ogółem: 10 laureatów, 17 finalistów

  

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom. Uczniowie gimnazjum tradycyjnie (do końca) z dużymi osiągnięciami. Teraz czas na uczniów szkoły podstawowej!

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.