Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dziś 13.11.2019 r. w SP nr 23 odbył się III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej. W konkursie tym zaszczytne II MIEJSCE w kategorii zespoły klas 1-3 szkół podstawowych zajął zespół dzieci ze ŚWIETLICY przy SP 11, wykonując piosenkę pt. "Biały krzyż".

Skład zespołu: Stypulkowska Wiktoria, Tybor Hanna, Wojszkun Gabriela, Jakubek Mają, Narwojsz Amelia, Pstrąg Katarzyna, Kotulski Jakub, Skwierz Olga, Kotulska Marika, Skowrońska Gabriela, Barańska Marika, Żuk Magdalena, Wiśniewska Pola i Leszczyński Jakub.

Zespół przygotowała: Teresa Barszczewicz.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!!

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.