Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż grupa 23 uczniów naszej szkoły otrzymała jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Elbląga za wysokie wyniki oraz sukcesy edukacyjne osiągnięte w II semestrze roku szkolnego 2018/2019. Wśród wyróżnionych uczniów jest 18 absolwentów Gimnazjum nr 4, 2 absolwentów oraz 3 uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 11. Poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko, gdyż głównym kryterium była średnia ocen 5,2 i powyżej. Poniżej pełna lista stypendystów nagrodzonych przez Prezydenta Miasta Elbląga.

1574170144350

 

 Dzisiaj stypendyści z rąk Prezydenta Miasta Elbląga uroczyście odebrali listy gratulacyjne.

 

PART 1574168058449

 Daria KUKIELSKA i Julia KUKIELSKA - nagrodzone stypendystki, uczennice klasy VIII a.

 

Jesteśmy pełni uznania i szacunku dla naszych stypendystów, gratulujemy i prosimy o więcej. 

 

Więcej zdjęć tutaj

Gabriela Laskowska

psycholog/pedagog szkolny

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.