Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Nasza uczennica Marysia Gałecka z klasy 1d w ubiegły weekend brała udział w konkursie tańca klasycznego w Belgii. Prix Arabesque jest konkursem, w którym uczestniczki muszą zaprezentować oprócz bardzo wysokiego poziomu nowe choreografie autorskie. Konkurs rozgrywał się między najlepszymi uczennicami szkół narodowych oraz prywatnych baletowych z takich krajów jak Francja, Belgia, Dania, Włochy, Hiszpania, Holandia, Niemcy oraz Japonia. Marysia była jedną z najmłodszych uczestniczek konkursu. Pierwszego dnia przeszła kwalifikacje, pokonując starsze od siebie dziewczynki i przeszła do finału. W finale została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem, jako najmłodsza uczestniczka tak poważnego konkursu, jako wyróżniający się talent. Akademia Sztuki Baletowej, do której uczęszcza Marysia wraz z zespołem, zdobyły I miejsce 🥇 w choreografii Symphonica Futura do muzyki L. Beethovena oraz III miejsce 🥉 w choreografii Taniec Śnieżynek do muzyki z baletu Dziadek do Orzechów P. Czajkowskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.