Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym roku nie mógł się odbyć tradycyjny w naszej szkole Prymus 

 

 

Wywiad z Super Prymusami

 

 Lista Prymusów 

4a Prymusi z klasy 4a
Baczyńska Natalia 5,45 wzorowe
Grzanowski Krystian 5,27 wzorowe
Guz Gabriel 5,18 bardzo dobre
Kościuszko Szymon 5,18 bardzo dobre
Lichoraj Natalia 5,36 wzorowe
Lubowiecki Maciej 5,00 wzorowe
Paradowska Alicja 5,36 wzorowe
Siółkowski Wojciech 5,18 wzorowe
Żak Lena 5,45 wzorowe
4b Prymusi z klasy 4b
Asiukiewicz Jan 5,45 wzorowe
Borzym Zuzanna 5,09 bardzo dobre
Dul Paulina 5,36 wzorowe
Gliwa Anna 5,00 bardzo dobre
Grzelka-Nojman Julian 5,00 bardzo dobre
Janiec Milena 5,18 bardzo dobre
Kruczyńska Wiktoria 5,36 wzorowe
Krużycka Natasza 5,40 bardzo dobre
Małkiewicz Nadia 5,60 bardzo dobre
Misiewicz Nadia 5,00 bardzo dobre
Sawicki Michał 5,27 bardzo dobre
Szwaracka Zuzanna 5,18 bardzo dobre
Tonga Alicja 5,36 wzorowe
Wesołowski Kacper 5,60 bardzo dobre
Wiśniewska Zuzanna 5,18 bardzo dobre
Zając Gabriela 6,00 wzorowe
Zipser Lena 5,91 wzorowe
4c Prymusi z klasy 4c
Barwik Wiktoria 5,36 wzorowe
Blicharz Klara 5,45 wzorowe
Czarnota Szymon 5,00 bardzo dobre
Dudzik Kacper 5,45 bardzo dobre
Duszyńska Łucja 5,27 wzorowe
Gawlińska Julia 5,09 bardzo dobre
Jakubek Maja 5,00 wzorowe
Kolasa Maja 5,09 wzorowe
Miłaszewski Piotr 5,18 bardzo dobre
Narwojsz Amelia 5,55 wzorowe
Różalska Maja 5,55 wzorowe
Rutyna Kacper 5,00 wzorowe
Staszkun Paweł 5,00 bardzo dobre
Stróżewski Hubert 5,82 wzorowe
Szypkowska Maja 5,27 wzorowe
Wojenkowska Julia 5,09 wzorowe
Wojszkun Gabriela 5,82 wzorowe
Zaborowski Borys 5,00 bardzo dobre
4d Prymusi z klasy 4d
Banasik Lena 5,18 bardzo dobre
Bartkowski Michał 5,00 bardzo dobre
Batko Maria 5,91 wzorowe
Górski Patryk 5,18 bardzo dobre
Kowalski Filip 5,55 bardzo dobre
Łukiewicz Bartosz 5,73 bardzo dobre
Łysakowski Mikołaj 5,00 wzorowe
Maszaro Szymon 5,00 wzorowe
Milanowski Mateusz 5,27 wzorowe
Smoleń Anna 5,09 wzorowe
Stypułkowska Wiktoria 5,36 wzorowe
Świętoń Olga 5,36 wzorowe
Wegner Szymon 5,18 bardzo dobre
Wolniewicz Maksymilian 5,09 wzorowe
Zamłyńska Wiktoria 5,09 bardzo dobre
5a Prymusi z klasy 5a
Grygrowski Daniel 5,00 bardzo dobre
Lemańczyk Martyna 5,08 bardzo dobre
Magoń Natalia 5,58 wzorowe
Pietras Olivier 5,58 wzorowe
6a Prymusi z klasy 6a
Andrearczyk Maciej 5,17 wzorowe
Ciach Mikołaj 5,83 wzorowe
Dziedzic Oliwia 5,17 bardzo dobre
Fiodorowicz Maria 5,08 bardzo dobre
Słabkowicz Wiktoria 5,17 wzorowe
Szwaracka Martyna 5,25 wzorowe
Woliński Tymon 5,33 wzorowe
Zybińska Paulina 5,17 wzorowe
6b Prymusi z klasy 6b
Głuszak Oliwia 5,33 wzorowe
Krupa Kinga 5,50 wzorowe
Leśniewski Daniel 5,08 wzorowe
Ordu Paweł 5,08 bardzo dobre
Sielicki Hubert 5,17 wzorowe
Siółkowski Jan 5,08 bardzo dobre
Wiśniewska Maja 5,58 wzorowe
Wojdag Lena 5,42 wzorowe
6c Prymusi z klasy 6c
Dudkowska Julia 5,17 bardzo dobre
Kowalewska Kamila 5,17 wzorowe
Kowalewski Wojciech 5,08 wzorowe
Krause Mateusz 5,83 wzorowe
Maruszak Kornelia 5,75 wzorowe
Myszk Julia 5,25 wzorowe
Stelmaszew Wiktor 5,08 wzorowe
Wróbel Gabriela 5,25 wzorowe
6d Prymusi z klasy 6d
Dejewski Jakub 5,09 bardzo dobre
Kamińska Zuzanna 6,00 wzorowe
Kondratowska Hanna 5,50 wzorowe
Kondratowski Antoni 5,58 wzorowe
Szczepańska Martyna 5,42 wzorowe
Śluzek Franciszek 5,08 wzorowe
Zielke Paulina 5,27 wzorowe
7a Prymusi z klasy 7a
Cerkownik Magdalena 5,07 wzorowe
Czarnota Julia 5,00 wzorowe
Filip Wojciech 5,07 wzorowe
Jędrzyńska Nina 5,64 wzorowe
Małkiewicz Dorian 5,31 wzorowe
Rewiński Nikolas 5,54 wzorowe
Ręczkowska Klaudia 5,07 wzorowe
Ręczkowska Weronika 5,71 wzorowe
Różalski Gracjan 5,21 wzorowe
Rutkiewicz Maja 5,29 wzorowe
Tykarska Karolina 5,57 wzorowe
7b Prymusi z klasy 7b
Asiukiewicz Natalia 5,93 wzorowe
Laskowska Dominika 5,21 wzorowe
Lewczuk Dominika 5,57 wzorowe
Łowiecka Zofia 5,07 wzorowe
Rutkowska Zofia 5,71 wzorowe
Sitkowska Natasza 5,27 bardzo dobre
Skowroński Jan 5,29 wzorowe
7c Prymusi z klasy 7c
Atłas Aleksandra 5,00 bardzo dobre
Banasik Paula 5,21 wzorowe
Banasik Ines 5,36 wzorowe
Batko Maciej 5,43 bardzo dobre
Brocka Zuzanna 5,50 wzorowe
Daniłów Maksymilian 5,46 wzorowe
Duszniak Anna 5,36 wzorowe
Izdebski Jakub 5,14 wzorowe
Miłaszewska Alicja 5,43 wzorowe
Nosarzewska Julia 5,36 wzorowe
Rapcewicz Michał 5,50 wzorowe
Rutkowska Maria 5,79 wzorowe
Semków Magdalena 5,14 wzorowe
Sokołowski Oskar 5,00 bardzo dobre
Sowa Patrycja 5,07 wzorowe
Strach Igor 5,15 bardzo dobre
Szercha Pola 5,29 bardzo dobre
Van Ieperen Laura 5,79 wzorowe
7d Prymusi z klasy 7d
Abucewicz Piotr 5,29 wzorowe
Brzeski Dominik 5,38 wzorowe
Ćwiklińska Maja 5,15 wzorowe
Gocek Aleksandra 5,69 wzorowe
Michalak Weronika 5,46 wzorowe
Powroźnik Gabriela 5,00 wzorowe
Rocka Victoria 5,15 wzorowe
Strzyżewski Bartosz 5,00 bardzo dobre
Szczech Wiktor 5,21 wzorowe
Zyzek Anna 5,57 wzorowe
8a Prymusi z klasy 8a
Gorczyńska Karolina 5,71 wzorowe
Grunt Natalia 5,50 wzorowe
Ignaczak Alicja 5,00 wzorowe
Karpowicz Julian 5,79 wzorowe
Kurowska Amelia 5,21 wzorowe
Kuźmicz Julia 5,29 wzorowe
Semkiw Amelia 5,07 wzorowe
Siwko Wiktoria 5,21 wzorowe
8b Prymusi z klasy 8b
Mierzejewska Zofia 5,07 bardzo dobre
Sarnecka Nikola 5,07 wzorowe
Sulkowska Julia 5,00 bardzo dobre
Walukiewicz Grzegorz 5,43 bardzo dobre
8c Prymusi z klasy 8c
Częścik Kornelia 5,36 wzorowe
Dziagiel Zuzanna 5,38 wzorowe
Maj Kinga 5,54 wzorowe
Mital Katarzyna 5,54 wzorowe

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.