Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych klas VI-VIII z terenu Żuław i okolic. Na konkurs wpłynęło wiele prac – makiet obrazujących zabezpieczenia przeciwpowodziowe. Komisja konkursowa stanęła przed sporym wyzwaniem. Oceniała zgodność prac z tematem konkursu, kreatywność i estetykę wykonania, a po długiej dyskusji wybrała najciekawsze prace.
Wśród nich uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienie.

Wszystkim bardzo gratulujemy 👍

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i gadżety Wód Polskich.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.