Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

I miejsce SP 11 w turnieju ekologicznym w ramach obchodów DNIA ZIEMI

22 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się turniej ekologiczny w ramach obchodów DNIA ZIEMI. Nasza drużyna z klasy 8.c w składzie Maciej Batko, Zuzanna Brocka oraz Anna Duszniak udowodniła, że w tematyce ochrony przyrody oraz ekologii nie ma sobie równych, zajmując 🥇 pierwsze miejsce. Dodatkowo Julia Nosarzewska, również z klasy 8.c, odebrała nagrodę Prezydenta Miasta Elbląg za szczególne osiągnięcia z zakresu ochrony środowiska.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym w dniu dzisiejszym uczniom 😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.