Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 24 kwietnia 2017 odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu. Konkurs podzielono na dwie kategorie – klasy I – III i IV-VI. W grupie klas I-III I miejsce zajął zespół Świetliczaki reprezentowany przez uczennice: Patrycję Sowę, Kingę Borkowską, Maję Ćwiklińską, Aleksandrę Atłas i Julię Nosarzewską. Przed publicznością wystąpiła również solistka z klasy trzeciej – Patrycja Sowa.

W kategorii klas IV-VI II miejsce w grupie soliści zajęła Aleksandra Mikłosz z klasy IV. W występie Oli towarzyszyli uczniowie z klasy III Piotruś i Ola oraz z gimnazjum Natalia i Adrian, wykonując piękny układ do piosenki „Piosenka drewnianych lalek”. Jako solistka wystąpiła również Amelia Kurowska śpiewając piosenkę „Rytm i melodia”.

Gratulujemy zwycięzcom 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.