Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 20.05.2022 roku tj. dzisiaj został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs chemiczny „Budowa atomu”, którego organizatorem był Zespół Szkół Technicznych w Elblągu. Do konkursu zostało nadesłanąch 36 prac.    Z naszej szkoły wzięło udział 7 osób nagrodzonych wyróżnieniem. Osobami tymi były: Natalia Asiukiewicz VIII b, Zuzanna Stoń VIII b, Zofia Łowicka VIII b, Konrad Rzosiński VIII b, Aleksandra Atłas VIII c, Natalia  Porożyńska VIII c, Maja Biskup VII c. Każda osoba dostała dyplom oraz kartę podarunkową do Empiku. Konkurs rozwinął zainteresowania z chemii. 

Nauczyciel Anna Awiżeń 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.