Laureaci konkurs贸w

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szko艂a na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otw贸rz Panel

Jak ju偶 informowali艣my we wcze艣niejszym artykule, Nasza Szko艂a zdoby艂a statuetk臋 "Jab艂uszko Zdrowia" za udzia艂 w tegorocznym Marszu Zdrowia oraz has艂o wymy艣lone przez uczni贸w Jedenastki: "Zdrowe 偶ycie 鈥 fajna sprawa. Dbanie o nie to podstawa".

Oficjalne wr臋czenie 馃帀 tego odznaczenia odby艂o si臋 podczas Gali Mi臋dzynarodowego Dnia Wolontariatu 8 grudnia. Dzi艣, wolontariusze, kt贸rzy zaanga偶owali si臋 ca艂ym sercem 馃挆 odebrali statuetk臋 oraz serdeczne podzi臋kowania za trud w艂o偶ony w promowanie zdrowia z r膮k Pani Dyrektor Katarzyny Jankowskiej.

GRATULUJEMY i zach臋camy wszystkich do dbania o zdrowie!

 

Nasza szko艂a 360掳

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szko艂a 360O

Zdj臋cia 360o.

Prace naszych uczni贸w

prace uczniw
 

Prace naszych uczni贸w

Zobacz galeri臋 prac naszych uczni贸w na Facebooku.