Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Mamy powody do radości!!! Nasza szkoła zajęła 🥇 I miejsce w VII edycji miejskiego konkursu pod hasłem: "Hejt - mowa nienawiści. Nie ignoruj - reaguj." zorganizowanym w ramach Programu Edukacyjno - Profilaktycznego "CYBERPRZEMOC - JAK SIĘ JEJ PRZECIWSTAWIĆ". Zespół teatralny pod opieką p. Bożeny Balbuzy i p. Iwony Tomczak zaprezentował pantomimiczny spektakl pt. "Brzmienie ciszy". 🎭 Został on docenione za oryginalność i ciekawy dobór środków artystycznego wyrazu. 🎭

Wszystkim twórcom przedstawienia serdecznie gratulujemy 👏👏👏

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.