Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Konkurs odbył się w szkole podstawowej nr 16. Uczniowie zmagali się z konkurencjami zarówno językowymi jak i sportowymi, zatem liczyła się nie tylko wiedza, ale też sprawność fizyczna uczestników. Wszystkie konkurencje miały charakter drużynowy. Naszą drużynę stanowili uczniowie z klas trzecich i byli to: Mikołaj Markun IIIa, Michał Łanik IIIb i Szymon Zipser IIIc. Tak wyśmienity skład mógł zająć tylko pierwsze miejsce 🥇 więc chłopcy wrócili do domów z najwyższą nagrodą, dumą i uśmiechem na twarzy.

Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tak emocjonującym konkursie.

Zespół anglistów

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.