Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

16 maja 2023r. w Ratuszu Staromiejskim, uczennica klasy IV d, Maria Gałecka znalazła się w gronie 22 laureatów Stypendium Artystycznego Miasta Elbląg. Stypendia udzielane są laureatom ogólnopolskich lub międzynarodowych konkursów, przeglądów, festiwali w dziedzinie twórczości artystycznej, a także uczniom, studentom i absolwentom uczelni artystycznych. To ogromne wyróżnienie, które nagradza trud, jaki Marysia wkłada w realizację swojej pasji, tańca baletowego. Ma ona na swoim koncie wiele osiągnięć. Przykładem jest ostatni konkurs tańca klasycznego NIJINSKI we Francji w miejscowości Deauville, który odbywał się w dniach 15-16 kwietnia 2023r. Pierwszego dnia miejsce miały kwalifikacje do kolejnych etapów, w których udział brała młodzież z różnych państw. Drugiego dnia odbywały się finały, gdzie Marysi, jako jedynej spośród wszystkich Polek udało się zajść bardzo wysoko. W finale uzyskała wyróżnienie, tym samym stając tuż za podium.

Po konkursie, Marysia wraz z Uczennicami Akademii Sztuki Baletowej odbywała dwudniowe lekcje tańca klasycznego w legendarnej Akademii Franchettiego w Paryżu zdobywając uznanie prof.Jean Marie Didiere.

Serdecznie gratulujemy Marysi jej niezwykłych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.