Laureaci konkursów

30 maja 2023 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski „Niektórzy lubią poezję”. Tegoroczna, pierwsza edycja przebiegała pod hasłem: „Piękny jest ten świat”.

Do recytacji  przystąpiło  trzydzieścioro dwoje uczniów. Przygotowali różnorodne utwory, ale największą popularnością cieszyły się wiersze Wisławy Szymborskiej.  Według opinii jury, poziom był  wysoki, każdy z recytatorów nadał swojemu utworowi szczególnego charakteru.  Komisja doceniła odwagę uczestników i ciekawą interpretację. Przyznano trzy nagrody ufundowane przez panią dyrektor Katarzynę Jankowską:

I miejsce -  Iga Bałdyga

II miejsce – Wiktoria Sułkowska

III miejsce – Julia Wojenkowska

Na wyróżnienia zasłużyły: Hanna Częczek, Łucja Duszyńska,  Maria Gałecka, Hanna Krause i Maja Zalega.

Serdecznie gratulujemy sukcesu zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

Organizatorki: Małgorzata Kowalska i Marzena Kurach