Laureaci konkursów

Nasi uczniowie są kreatywni i pracowici - to już wiemy! I dzięki temu powstało wiele wspaniałych haseł promujących zdrowie, na które konkurs ogłoszono w związku z akcją Elbląskich Amazonek. Ostatecznie wygrało hasło Oli Wróbel i Oli Boczarskiej:

"Każdy uczeń Jedenastki to powie:
Dbaj o zdrowie, kochaj ruch!
Będziesz zdrowy, silny zuch!"

i to je promowaliśmy podczas Marszu Zdrowia, który odbył się w październiku i miał na celu wspieranie profilaktyki raka piersi. Hasło uczennic Jedenastki zostało również zgłoszone do konkursu miejskiego i dzięki zyskaniu popularności wśród czytelników gazety internetowej portel.pl zdobyliśmy pierwsze miejsce w głosowaniu!

W związku z powyższym, zostaliśmy zaproszeni na Miejską Galę z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza i właśnie tam otrzymaliśmy JABŁUSZKO ZDROWIA, które jest efektem pracy całej społeczności szkolnej.

Brawo My! Jedenastka górą 💪