Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

"Dobrem pokonajmy zło" to hasło konkursu, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszej szkoły i zdobyły najwyższe miejsca ❤️

Zuzanna Wiśniewska z klasy VIIb - w kategorii: wiersz 🥰 oraz Wiktoria Sułkowska - w kategorii: odezwa/apel🥰 Dziewczyny pięknie zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i oratorskie 🤗 a mądrością przekazu poruszyły publiczność oraz jury.

Gratulujemy Wiktorii i Zuzi sukcesu 👏👏👏 i czekamy na uroczystość poświęconą przeciwdziałaniu agresji i walce o bezpieczną szkołę, która odbędzie się 26 marca w CSE "Światowid" w Elblągu. Laureaci konkursu będą mieli okazję wystąpić tam przed szerszą publicznością 😍🤗😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.