Laureaci konkursów

4 października mieliśmy przyjemność obcowania z pięknym słowem w ramach cyklicznych spotkań recytatorskich "Niektórzy lubią poezję". Do jury zaprosiliśmy znawczynie literatury: panią Marlenę Derlukiewicz- konsultantkę do spraw języka polskiego i czytelnictwa w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu- oraz panią Marię Klimuk - bibliotekarkę z SP 11. Repertuar wybrany przez uczniów do tegorocznej edycji pn. "W ogrodzie poezji" był rozmaity. Wynikało to z różnej wrażliwości, zainteresowań oraz wieku uczestników, którzy byli uczniami klas od czwartych do ósmych. Wszyscy wkładali wiele serca w recytację.

Na szczególne uznanie zasłużyli:

I miejsce - Wiktoria Sułkowska, kl. VI a
II miejsce - Liliana Pacholewicz, kl. IV b
III miejsce - Julia Wojenkowska, kl. VIII c,   Antoni Witkowski, kl. IV d.

Wyróżnienia otrzymali:
Maja Kacprzyńska, kl. IV b oraz Hanna Krause z kl. VI d.

Gratulujemy również pozostałym uczestnikom: Jagodzie Klunder i Natalii Pieczarce z klasy V c, Arkadiuszowi Kraińskiemu z kl. IV d, Nikodemowi Lewnie i Zofii Matwiejczyk z kl. VI c, Natalii Lichoraj z kl. VIII a, Nadii Misiewicz z VIII b oraz Gabrieli Wojszkun z kl. VIII c.