Laureaci konkursów

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych
organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

język polski
• Emilia Tonga - opiekun: Anna Bewicz

matematyka
• Jan Karpiński - opiekun: Danuta Stankiewicz

język angielski
• Konrad Drozdowicz - opiekun: Magdalena Szyk -Wojtkiewicz
• Jan Karpiński - opiekun: Agnieszka Szwaracka
• Patrycja Sar - opiekun: Magdalena Szyk -Wojtkiewicz
• Jakub Szczepański - opiekun: Magdalena Szyk -Wojtkiewicz
• Kacper Wielesik - opiekun: Magdalena Szyk -Wojtkiewicz

historia
• Jan Karpiński - opiekun: Joanna Bawtrel

 

GIMNAZJUM

język polski
• Karolina Atłas - opiekun: Barbara Magoń
• Iga Augustynowicz - opiekun: Marzena Kurach
• Julia Chomicz - opiekun: Małgorzata Kowalska
• Emilia Domagała - opiekun: Bożena Balbuza
• Wiktoria Lasek - opiekun: Bożena Balbuza
• Michalina Majewska - opiekun: Bożena Balbuza
• Emilia Siagło - opiekun: Małgorzata Kowalska
• Zofia Wencel - opiekun: Małgorzata Kowalska
• Paulina Zalewska: opiekun: Marzena Kurach

historia
• Agata Antosik - opiekun: Joanna Bawtrel
• Bartosz Kurzawiński - opiekun: Joanna Bawtrel
• Mateusz Podwalny - opiekun: Joanna Bawtrel

wiedza o społeczeństwie
• Maciej Borawski - opiekun: Roman Nakonowski
• Alicja Koczorowska - opiekun: Roman Nakonowski
• Laura Koperska - opiekun: Roman Nakonowski
• Szymon Maciejko - opiekun: Roman Nakonowski
• Michalina Majewska - opiekun: Roman Nakonowski
• Gracjan Nowek - opiekun: Roman Nakonowski

 matematyka • Sławomir Adamowicz - opiekun: Grażyna Lefelbajn • Maciej Borawski - opiekun: Marzena Głowacka

biologia
• Natalia Witkowska - opiekun: Halina Chodukiewicz

chemia
• Michalina Majewska - opiekun: Anna Awiżeń

fizyka
• Sławomir Adamowicz - opiekun: Iwona Wasilewska
• Wojciech Kruba - opiekun: Iwona Wasilewska

język angielski
• Emilia Bobrowicz - opiekun: Elżbieta Derlukiewicz
• Wiktoria Lasek - opiekun: Elżbieta Derlukiewicz
• Michał Mierzwa - opiekun: Elżbieta Derlukiewicz

Wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w rozgrywce finałowej.

Opracowała; H. Trybińska

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.