Laboratoria Przyszłości

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Open Panel

Uczniowie podczas zajęć dodatkowych z biologii przygotowali własne preparaty, wykorzystując do tego celu liście rośliny doniczkowej z gabinetu.  Naszą pracę rozpoczęliśmy od przypomnienia sobie etapów tworzenia preparatu oraz czynnościach, jakie należy wykonać w odpowiedniej kolejności podczas mikroskopowania. Przygotowany obiekt obserwacji umieściliśmy pod mikroskopem z kamerą zakupionemu dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

Wspólnie zastanawialiśmy się, jakie komórki widoczne są pod mikroskopem, dostrzegając ich zielone zabarwienie oraz kształt. 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.