Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ostatnim tygodniu, pełnym słońca i myśli o wakacjach, klasa 8 c współpracowała w zespołach, aby przygotować klasowe konkursy dla swoich rówieśników lub prezentację o wybranym kraju anglojęzycznym. Zadanie to pochłonęło sportowców jak nigdy dotąd. Podekscytowani myślą o sprawdzeniu wiedzy kolegów i koleżanek opracowywali kolejne zadania.

Zgodnie z ideą OKeja, na początku sprecyzowano kryteria sukcesu oraz wyznaczono cel i ramy czasowe tego zadania edukacyjnego. Kolejne intensywne lekcje pozwoliły na wypracowanie 3 klasowych konkursów, które dotyczyły wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz zagadnień z zakresu gramatyki i słownictwa i prezentacji na temat USA. Wśród konkurencji konkursowych pojawiły się interaktywne quizy, rozsypanki, krzyżówki czy wykreślanki. Uczniowie, pracując w zespołach, dzielili się zadaniami, pracowali z narzędziami TIK i świetnie się bawili.

Na ostatniej lekcji odbyły się rzeczone konkursy oraz prezentacja!

Zapraszam do galerii zdjęć 😀

Magda Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.