Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W roku szkolnym 2021/22 klasa 3.c często korzysta z wielu elementów oceniania kształtującego. Dzieci mają podawane cele i kryteria sukcesu, współpracują w grupach, dokonują samooceny i oceny koleżeńskiej, otrzymują informację zwrotną o swojej pracy oraz prowadzą zeszyt Okej. Ich praca była wielokrotnie obserwowana przez nauczycieli i rodziców. Pośród ocen w dzienniku na dobre zagościła ocena kształtująca. Z całą pewnością można stwierdzić, że w klasie 3.c ocenianie kształtujące pomaga dzieciom się uczyć, uświadamia, co już potrafią robić i nie powoduje stresu związanego z otrzymywaniem ocen sumujących.

Mirosława Frączyk

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.