Zbiórka surowców wtórnych

ROZSTRZYGNIĘCIE AKCJI EKOLOGICZNEJ

Akcja „Oddaj zużyty telefon komórkowy”  w której braliśmy udział dobiegła końca. Po zapakowaniu i umieszczeniu paczki na wadze okazało się że nasze zaangażowanie przyniosło świetny rezultat, ponieważ zebraliśmy 19 kilogramów telefonów bez baterii. Wspólnie pokazaliśmy, że potrafimy walczyć o wygraną ale przede wszystkim swoim postępowaniem potrafimy działać na rzecz ochrony przyrody. Za swoje zaangażowanie otrzymaliśmy od organizatora konkursu bon, który przeznaczony został na zakup gier edukacyjnych z których korzystać mogą wszyscy uczniowie naszej szkoły.

W klasach IV-VI  wśród najlepszych zbieraczy znaleźli się:

Oskar Krawczyk z klasy VI c  oraz Alicja Ignaczak z klasy IV a –  po 9 telefonów

Krystian Markowski z klasy VI b oraz Pan Andrzej Derenda – po 7 telefonów

W klasach I-III najlepsi to:

Hubert Sielicki z klasy II d

Patryk Witkowski z klasy II c

Szymon Westfal z klasy II a

Wszyscy uczniowie najbardziej zaangażowani w akcję zostali nagrodzeni. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursuJ

Organizatorzy akcji:
H. Dolna, K. Szczepańska, K. Szyk