Drama Club

Pomimo trwającej zdalnej edukacji, uczniowie naszej szkoły nadal działają w kółku pozalekcyjnym DRAMA CLUB koordynowanym przez studentkę PWSZ Elbląg - Weronikę Wacławiak, która w ramach praktyki asystenckiej uczy się zawodu pod okiem nauczyciela języka angielskiego Magdaleny Szyk-Wojtkiewicz.

Praca koła została zmodyfikowana i chwilowo jej celem jest opracowanie BLOGA. Pracujące w kole uczennice wykonują zadania, które przygotują je do przygotowania finalnego projektu. W ramach działań wykonały prezentacje o ulubionych postaciach, opis ulubionego youtubera/ tiktokera czy nagrały filmiki. Praca metodą projektu pozwoli uczestnikom na kształcenie umiejętności planowania działań, ewaluacji podjętych przedsięwzięć, opracowywania rezultatów takich jak prezentacje czy współpracy z innymi podczas nagrywania filmików. Poza tym, ogromną wartością dodaną jest rozwijanie kompetencji językowych.

Magda Szyk-Wojtkiewicz