Kalendarz roku szkolnego

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Klasa III c aktywnie włącza się w działania związane z Eko – tygodniem w szkole z zastosowaniem metod oceniania kształtującego. Dzieci wykonały zadanie edukacyjne wymagające wyobraźni, kreatywności, cierpliwości, umiejętności współpracy i wykonywania zadania wg instrukcji. Uczniowie utrwalili wiedzę na temat recyklingu odpadów i dali im drugie życie wykonując niezwykle pomysłowe Eko - roboty. Zajęcia dostarczyły wszystkim wiele radości.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.