Kalendarz roku szkolnego

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

W dniach 17-21 kwietnia odbywał się w SP11 ECO TYDZIEŃ. W trakcie lekcji, przerw a także zajęć pozalekcyjnych, często terenowych, zgłębialiśmy swoją wiedzę na temat ekologii oraz ochrony przyrody. Wszystkie działania odbywające się w trakcie tygodnia nauki zostaną opisane i pozwolą nam ubiegać się o certyfikat Szkoły Przyjaznej Środowisku🌍🌿🌱

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w aktywności ubiegłego tygodnia. Zachęcamy do obejrzenia filmiku, który podsumowuje jak wiele działo się w Naszej Szkole 💚

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.