eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Klasa IV D realizuje wraz z nauczycielami projekt w ramach programu etwinning pt. „Perełki naszych regionów". Celem projektu jest poznanie i promowanie atrakcji regionalnych, rozwijanie kompetencji kluczowych, w tym autoprezentacji, rozwijanie umiejętności współpracy i pracy w grupach / parach oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii – TIK.

W projekcie współpracujemy ze szkołami z Olsztyna, Rumii, Suchego Dębu oraz Kętrzyna. Pierwszym krokiem było wykonanie pocztówek z elbląskim pejzażem, w czym pomogła nam Pani Agnieszka Cywińska. Następnie razem z Panią Bożenką Balbuzą wykonaliśmy notatkę na pocztówce i zaadresowaliśmy ją. Dzięki takiej pracy kształtowaliśmy swoje umiejętności plastyczne i polonistyczne oraz pracę w zespole świetnie się przy tym bawiąc.

Teraz pozostało nam wysłać pocztówki i czekać na te od naszych partnerów w projekcie :-)
Poniżej link do Twin Space, na którym znajdziecie więcej informacji o projekcie:
twinspace.etwinning.net/72881/home

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.