eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie klasy 4B zaangażowali się w realizację międzynarodowego projektu w ramach eTwinning (europejska sieć współpracy szkół) pt. eTwinningland. Od kilku tygodni trwają działania w projekcie, który ma na celu przede wszystkim kształcenie kompetencji językowych uczniów, ponieważ językiem projektu jest język angielski. Ponadto, uczniowie poszerzą umiejętności wykorzystania TIK, kompetencje miękkie takie jak praca w zespole międzynarodowym, kreatywność, komunikatywność czy organizację pracy.

Czwartoklasiści zalogowali się już na platformę Twin Space, a podczas spotkań z opiekunem projeklogo etwinningtu dokonali własnej autoprezentacji z pomocą aplikacji Chatterpix, która znajdzie się na blogu projektu.

ETwinningland to projekt, w którym siły jednoczą szkoły z Polski, Turcji, Ukrainy, Macedonii, Grecji i Serbii.

Zapraszamy do oglądania blogu projektu na TWIN SPACE 

 

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.